فیلم معاون دانشگاه زنجان (دکتر مددی) در حال تعرض به دختر دانشجو واااااااااااااای!!!

کم کم آمار رسوائیهای اخلاقی مسئولین داره بالا میره، از سردار […] شروع شد و با دو نماینده مجلس هفتم ادامه پیدا کرد و حالا به دانشگاهها رسیده. دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه سهند تبریز و حالا دانشگاه زنجان. در مورد صحت این خبر هنرچند خبرگزاریها و سایتهای مختلفی خبردادن ولی من هنوز مشکوکم. شاید این یه پاپوش برای دکتر مددی باشه…

دکتر حسن مددی از اساتید زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زنجان و معاون رییس دانشگاه قصد داشت یکی ازدانشجویان دختر را مجبور به رابطه جنسی نماید

پس از آنکه یکی از دانشجویان دختر دانشگاه زنجان به کمیته انضباطی احضار شده بود، دکتر مددی این دختر دانشجو را تحت فشار قرار داده بود تا به خواسته های بی شرمانه وی تن دهد. مددی تنها راه این دختر دانشجو برای جلوگیری از اخراج شدن از دانشگاه را پذیرش خواسته های شوم وی دانسته بود.

پس از ادامه تهدیدهای معاونت دانشجویی، دانشجویان دانشگاه تصمیم گرفتند نقشه شوم دکتر مددی را فاش سازند. ساعت هفت بعد از ظهر روز گذشته (شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷) این دانشجوی دختر در حالیکه یک ضبط صوت نیز با خود به همراه داشت، با معاون دانشجویی در دفتر وی قرار گذاشت و هنگامیکه معاون دانشگاه برای انجام این عمل ننگ آور در حال درآوردن پیراهنش بود دانشجویان به دفتر وی یورش برده و ضمن جلوگیری از این عمل شرم آور از این اقدام فیلمبردای نمودند.
(برای دانلود و مشاهده این فیلم اینجا را کلیک کنید)
پس از آن اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی نمودند. به دنبال افشای این مساله و تهدیدات معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان شب گذشته تجمع کرده و خواستار استعفای دکتر مددی معاونت دانشجویی، و دکتر نداف، رئیس دانشگاه زنجان شدند.
و بازهم در این اخبار می خوانیم که :
هنوز چند روز از تحصن موفقیت آمیز دانشجویان دانشگاه تربیت معلم به دلیل مشکلات صنفی نگذشته است که اخبار نگران کننده ای از مسمومیت گسترده دانشجویان دانشگاه همدان به دلیل ضعف مدیریت مسئولان به گوش می رسد و در نهایت اخبار نگران کننده ای از تعرض به یک دانشجوی دختر توسط معاون دانشجویی دانشگاه زنجان همگان را در تاثری عمیق فرو می برد. پیشنهاد بی شرمانه برقراری ارتباط نامشروع و اقدام به این عمل -هرچندکه با دخالت دانشجویان ناکام ماند- از سوی معاونت دانشجویی دانشگاه زنجان که سابقه عضویت در نهادهای شبه نظامی را نیز دارد در حالی روی داد که سه روز پیش همان معاون دانشجویی دستور انحلال انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان را صادر نموده بود و پس از این دستور وی که به گمان خویش از دست منتقدان خلاص شده است، دختری دانشجو که در کمیته انضباطی دارای پرونده بوده است را تحت فشار می گذارد که با وی رابطه نامشروع برقرار نماید و این درحالی است که این فرد در سال اخیر دختران دانشجوی بسیاری را به دلیل پوشش نامناسب به کمیته انضباطی فراخوانده است!!
ولی این خبر ممکنه بعد دیگه ای هم داشته باشه: «پاپوش». اگر این نقشه ای از طرف آن دختر دانشجو و دیگر دانشجوها باشه که در یک فرصت مناسب، روسری رو از سرش دربیاره و با استفاده از سادگی دکتر مددی به پیراهن دکتر آویزون بشه و باعث نامرتبی لباس ایشون بشه، بعدش هم با داد و فریادی دوستاشو خبر کنه و بریزن تو و فیلم بگیرن و دکتر هم هاج و واج اونها رو نگاه کنه و از جریان بی خبر باشه چی؟ اونوقت جواب خدا رو چی بدیم؟
Advertisements
Published in: on June 15, 2008 at 2:06 pm  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2008/06/15/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d9%88%d9%86-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b2%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%86-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%af%d8%af%db%8c-%d8%af%d8%b1/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: