��������������������������

انتقاد شدید امام‌جمعه مشهد از پرچمداری زن ایرانی در المپیك
19 مرداد 1387
{ سیاست }

«سیداحمد علم‌الهدی» امام‌جمعه مشهد در خطبه‌های دیروز كه با افتتاح المپیك پكن همزمان شده بود، به‌شدت از پرچمداری كاروان ایران توسط یك زن انتقاد كرد و گفت: در رقابت‌های المپیك در چین تیم ورزشی ما وقتی می‌خواهد حركتی بین‌المللی انجام دهد، نباید پرچمدار آنان خانم ورزشكار باشد، چرا كه این موضوع جنگ با ارزش‌ها و آماده‌سازی مردم برای فرج امام زمان(عج) است.

آیا می‌فهمید چه می‌كنید؟ این كه در حركتی بین‌المللی زن را جلودار می‌كنید، به غیر از سرپیچی از فرمایشات معصومان است؟ وی با بیان اینكه «زمانی در خطبه نماز جمعه گفتم، شركت زنان در مجامع ورزشی با ارزش‌ها سازگار نیست»، تاكید كرد: با چه كسی مقابله می‌كنید؟ آیا معنای پذیرفتن این حرف این است كه نه‌تنها شركت كردند، بلكه پرچمدار هم زنان بودند؟ توقع نداریم نظامی كه در راس آن نایب امام زمان(عج) ولایت دارد و شعار منطقی رئیس‌جمهور تعجیل در فرج است، چنین اتفاقاتی بیفتد. امام‌جمعه مشهد همچنین گفت: ندانم‌كاری‌های بسیاری رخ می‌دهد از جمله این كه تربیت‌بدنی یكی از شهرهای شمالی راهپیمایی‌ای به نام امام زمان(عج) راه می‌اندازد و در آن یك عده زن، آوازه‌خوانی می‌كنند. این موضوع خلاف شرع است، این كه زیر سن با نصب پرچمی بگویند «مهدی بیا» و بالای آن خلاف دین كار كنند.

Advertisements
Published in: on August 9, 2008 at 4:59 pm  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2008/08/09/%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd%ef%bf%bd/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLeave a comment

  1. سلام ،من سال 79 شاگرد دکتر میثمی بودم تو 360 هم یک مدت کوتاهی صفحه داشتن ،ممنون از کامنتی که گذاشتین


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: