فرمان قتل میکی موس توسط یک روحانی عربستان صادر شد

اگر خود این خبر را نخوانده بودم، باور نمی کردم. در واقع، در ابتدا گمان می کردم که این یک شوخی بی نمک است. اما دیلی تلگراف این خبر را داده است. شیخ “محمد منجد” گفته است که موش از سربازان شیطان به شمار می رود و هر چه موش آن را لمس کند، نجس است و از همین رو میکی ماوس باید کشته شود.

جناب شیخ که خود در گذشته دیپلمات سفارت عربستان سعودی در واشنگتن بوده است، در برنامه تلویزیون “المجد” گفته است که بر اساس شریعت اسلامی هم موش خانگی و هم همزاد کارتونی آن باید به قتل برسند. او افزود: ” موش از سربازان شیطان به شمار می رود و توسط او هدایت می شود. اما موش در کارتونهای “تام و جری” و “میکی ماوس” به بچه ها یاد می دهد که این موجود دوست داشتنی است.”

“موجوداتی که بر اساس طبیعت خویش، بر اساس منطق و قانون اسلامی کریه و کثیف هستند، این روزها مورد توجه بچه ها قرار گرفته اند و بچه ها آنها را دوست دارند… میکی ماوس وحشتناک است و از این رو بر اساس قانون اسلام باید هر کجا که دیده شود، به قتل برسد.”

البته شیخ توضیح نداد که یک چهره کارتونی را چگونه می شود به قتل رساند و شاید هم هنوز تفاوت آن را نمی داند.

این شیخ منجد ماه گذشته المپیک پکن را “المپیک بیکینی” نام نهاده بود و گفته بود که هیچ چیز شیطان را خوشحال تر از این نمی سازد که ببینیم ورزشکارهای زن با لباسهای تنگ ظاهر شوند

Advertisements
Published in: on September 20, 2008 at 1:27 pm  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2008/09/20/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%82%d8%aa%d9%84-%d9%85%db%8c%da%a9%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b3-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7-%db%8c%da%a9-%d8%b1%d9%88%d8%ad%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b9%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: