بعید است اجازه بدهند اوباما رییس جمهور شود

به گزارش آفتاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، احمدی نژاد در گفت و گو با این روزنامه اسپانیایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه”

دو سال است که اعلام می كنم آمادگی دارم با بوش در نیویورك و در حضور خبرنگاران مناظره كنم….

اگر اوباما پیروز شود اعلام كرده آمادگی دارد با ایران جلسه بگذارد و با شما دیدار کند. آیا از طرف شما هم آمادگی وجود دارد؟” ، اظهارداشت: «دو سال است که اعلام می كنم آمادگی دارم با بوش در نیویورك و در حضور خبرنگاران مناظره كنم. گفتگو مشكلی ندارد اما بعید می دانم اجازه دهند اوباما بیاید و ریس جمهور شود. مناسبات قدرت در آمریكا مشخص است. آنها در قدرت بسیار خشن عمل می كنند و رای مردم تضمین شده نیست».

احمدی نژاد با اشاره به اینکه غیرآزادانه ترین انتخابات دنیا در آمریكا انجام می شود زیرا مردم آمریكا مجبور بین دو انتخاب هستند، گفت: «مردم آمریكا هیچ علاقه ای به دخالت در مسایل سیاسی و سیاست های دولتمردان آمریکا ندارند و به همین دلیل كمترین سطح مشاركت در این کشور است زیرا امروز مردم آمریكا صحنه

پرواز یک هواپیما و برخورد آن به ساختمان برج ها، بدون اطلاع شبكه اطلاعاتی و ناوبری امكان ندارد….

سیاسی این کشور را متعلق به خودشان نمی دانند و به آن اعتماد ندارند

بر خلاف پیش بینی رییس جمهور باهوش و به غیب متصل ما٬ باراک حسین اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شد.

اولین شعار داده شده در سخنرانی پس از پیروزی اوباما “ما می توانیم” بود. اوباما بر خلاف رییس جمهور ما از تمام ملت آمریکا برای بازسازی آمریکا دعوت کرد و حرف از اتحاد زد٬ اوباما برخلاف احمدی نژاد روشنفکران را بزغاله نخواند و مخالفان خود را وسیله دست اجنبی ندانست. اوباما به مخالفان گفت من رییس جمهور شما هم هستم و شما هم حق حرف زدن دارید و من به شما گوش می دهم!

اوباما سیاه پوست است ولی سفیدپوستان زیادی در حین این سخنرانی اشک ریختند! تمام حاضران با چشمان اشک آلود بارها تکرار کردند “بله ما می توانیم” و همه برای ساختن ایالات متحده دست به دست هم دادند!

اما فراموش نکنیم که همواره دست های پشت پرده در سیاست بسیار قوی بوده و هستند! دستانی که مصدق را کنار زدند٬ کرباسچی را زندانی کردند و خاتمی را عقیم نیمه راه اصلاحات!

به امید آزادی و برابری همه مردم دنیا!


Advertisements
Published in: on November 4, 2008 at 10:27 pm  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2008/11/04/%d8%a8%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af-%d8%a7%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%85%d8%a7-%d8%b1%db%8c%db%8c%d8%b3-%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: