سرنوشت آقا هوشنگ بعد از فرار شاه؟؟؟

اين آقای خوشحال که در تصوير ميبينين اسمش هست هوشنگ.

هوشنگ خان ما 30 سال پيش در چنين روزی يه دسته گل به آب داد که بهش ميگن انقلاب اسلامی.

همين طور که در عکس پيداست ايشون به شدت از کاری که انجام داده خوشحاله. بد نيست آدم بدونه هوشنگ خان امروز چيکار ميکنه و يا اصلاً پس از انجام اين عمل انقلابی چه سرنوشتی داشته. البته روايات مختلفی در مورد سرانجام هوشنگ خان هست.

گمانه زنی در مورد سرانجام احتمالی آقا هوشنگ;

 • آقا هوشنگ 1 سال پس از انقلاب به جرم عضويت در گروهک های ضد انقلاب دستگير و پس از تحمل يک سال زندان در سال 1360 اعدام شد.
 • آقا هوشنگ با شروع جنگ تحميلی به جبهه اعزام شد، او پس از 4 سال حضور مداوم در جبهه به افتخار جانبازی 75% نايل شد, هوشنگ خان هم اکنون در يکی از مراکز بهزيستی و در شرايط بد روحی زندگی ميکنه.
 • هوشنگ خان چندی پس از انقلاب به عنوان رييس جمهور برگزيده شد وی سرانجام مدت کوتاهی پس از رسيدن به مقام رياست جمهوری از کشور فرار و به خارجه پناهنده شد. هنوز از نحوه فرار ايشون با اون سيبيل اطلاعی در دست نيست.
 • آقا هوشنگ 10 سال پيش با تشکيل يک باند تبهکارانه به شغل شريف سرقت مسلحانه پرداخت که در پی دستگيری در سال 1385 محکوم و در ملا عام اعدام شد.
 • هوشنگ جان پس از انقلاب به کار کارگردانی روی آورد او پس از ساخت چندين فيلم انقلابی به دليل عدم التزام به آرمانهای انقلاب در ايران ممنوع الکار شد. هوشنگ خان اکنون مقيم يکی از کشورهای همسايه و سرگرم ساخت جديدترين اثر سينمايی خود به نام فلسفه وجودی اونجای خانم خوشگله ميباشد.
 • آقا هوشنگ پس از پيروزی انقلاب و به دنبال فروش تمامی گاو و گوسفندان خود به تهران مهاجرت کرده و بنگاه معاملات ملکی هوشی و شرکا را تاسيس کرد، گفتنيست که نامبرده امروزه مالک بيش از 60 برج و ويلا در تهران و شمال بوده و از پيمانکاران اصلی طرح بزرگراه تهران-شمال ميباشد.
 • هوشنگ خان کارمند اداره بيمه 5 سال پيش در پی شکايت همسايه و پس از اعتراف به ايجاد رابطه غير مشروع با اقدس زن همسايه بازداشت و در ملا نيمه عآم سنگسار شد.
 • آقا هوشنگ 6 سال پس از انقلاب و برای فرار از خدمت مقدس سربازی به صورت قاچاق از کشور خارج و پس از 2 سال آوارگی در ترکيه موفق به اخذ پناهندگی از سوئد شد وی هم اکنون صاحب يک پيتزا فروشی در شهر استکهلم ميباشد.
 • حاج هوشنگ پس از تکميل دروس فقه به لباس روحانی ملبس شد، البته نامبرده 10 سال پيش به جرم شرکت در يک کنفرانس خارجی و مشاهده عضو شريف يکی از تماشاچيان خلع لباس و زندانی شد.
 • هوشنگ مورد نظر پس از انقلاب به فعاليت در ضمينه طنز پردازی پرداخت وی پس از سالها نويسندگی و خلق آثار طنز مجبور به ترک کشور و اقامت در فرنگ شد، طبق آخرين اخبار رسيده کليه آشنايان و دوستان نگران سلامتی هوشنگ خان هستن و به ايشون توصيه ميکنن که کمی بيشتر به فکر سلامتی خودشون باشن و انقدر از دست الف نون حرص نخورن.
 • آقا هوشنگ پس از طی سريع مدارج ترقی به ترتيب از مسئول آشپزخانه کميته انقلاب، مسئول هماهنگی دانشجويان اخراجی دانشگاه دهلی نو، استانداری، معاونت فرهنگی شهرداری ابر کوه، معاونت وزير، و سرنجام به سمت وزارت امور خارجه منصوب شد. وی هم اکنون مشغول گسترش روابط دوستانه ايران و ونزولا ميباشد.
 • و اما آخرين سرنوشت احتمالی آقا هوشنگ; ايشون پس از سالها خدمت در آموزش و پرورش در سال 1376 در حالی که اجاره نشين بود بازنشست شد، او سپس روزها به مسافر کشی و شب ها به کار در تاکسی تلفنی سر کوچه پرداخت. پسر بزرگ هوشنگ خان 3 سال پيش به دنبال فعاليت سياسی از دانشگاه اخراج شد و فعلاً مشغول فروش سی دی های تصاوير گرفته شده از زندگی خصوصی همسايه ها ميباشد، پسر کوچکش هم 3 ماه پيش در
  اثر مصرف همزمان کرک و اکستاسی سنکوب کرد و جوونمرگ شد, ميمونه دختر 16 ساله آقا هوشنگ که اونم 2 سال پيش از خونه فرار کرد و فقط چند باری خبرش از دور و بر پارک ملت به خانواده رسيد، ضمناً همسر آقا هوشنگ هم 7 سال پيش به دليل اين که ايشون نتونست مخارج عمل زيبايی بينی خانوم رو تهيه کنه طلاق گرفت
  ، و اما خود آقا هوشنگ هم 3 شب پيش بعد از ديدن همين عکس قديمی خودش و پس از نثار چند تا فحش آبدار به خودش و جد و آبادش دق کرد و مرد.

شما چی فکر ميکنين ؟

Advertisements
Published in: on January 15, 2009 at 10:15 pm  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2009/01/15/%d8%b3%d8%b1%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%a2%d9%82%d8%a7-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%86%da%af-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d9%87%d8%9f%d8%9f%d8%9f/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: