فرماندار شیراز خود را جلوی ماشین خاتمی قرار داد تا جلوی حرکت اورا به شاهچراغ بگیرد


عکس خبرگزاری ایسنا از استقبال مردم شیراز از خاتمی
امروز در فرودگاه شیراز بیش از هزار نفر به استقبال خاتمی آمده بودند که تعداد زیادی از دانشجویان در میان آنان دیده می شدند .
خاتمی از فرودگاه به ورزشگاه شهید دستغیب رفت و با استقبال بیش از ده هزار نفر از مردم شیراز روبرو شد که کاملا استادیوم شهید دستغیبی را پر کرده بودند . خاتمی در ورزشگاه دست غیبی گفت : :«وصف بی‌‏مثال شیراز که حافظ بزرگ آن را خاص خود دانسته چیست؟ و چه چیزی در این سرزمین وجود داشت که حافظ وصف آن را بی‌‏مثال می‌‏داند؟ وی تصریح کرد اینجا سرزمین عشق و ایمان و آزادگی و سرزمین دلدادگی به پیامبر و اهل بیت(ع) است.»
خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود جمهوری اسلامی را درخت تنومندی داسنت که همه زیر سایه آن قرار دارند و گفت : امروز اخلاق در جمهوری اسلامی در خطر است . همه باید به فکر حفظ ارزشهای انقلاب باشیم .
استقبال از خاتمی در شیراز
خاتمی پس از ایراد سخنان کوتاهش در ورزشگاه دستغیبی برای زیارت قصد داشت به سمت شاهچراغ حرکت کند که با مخالفت فرماندار شیراز که در محل حضور داشت مواجه شد . بعد از خروج خاتمی از استادیوم و زمانی که قصد داشت به سمت شاهچراغ حرکت کند فرماندار شیراز خود را جلوی ماشین حامل خاتمی انداخته و با تاکید از خاتمی و همراهانش خواست که از رفتن به شاهچراغ خودداری کنند.
سخنان فرماندار با بی اعتنایی خاتمی روبرو شد و خاتمی بی اعتنا به فرماندار از راننده ماشین خواست که به سمت شاهچراغ حرکت کند .

عکس عزیزی فرماندار شیراز :

با حرکت اتومبیل خاتمی تعداد قابل توجه ای از جمعیت حاضر در استادیوم به دنبال ماشین خاتمی به سمت شاهچراغ حرکت کردند و فاصله استادیوم تا شاهچراغ را پیاده پیمودند و اتومبیل خاتمی نیز سعی نداشت تا از جمعیت طرفداران جلو بزند و چنان شد که فاصله ۵ دقیقه ای استادیوم تا شاهچراغ را خاتمی یک ساعته پیمود . حرکت خاتمی و همراهان که صحنه جالبی را بوجود آورده بود با استقبال مردمی که در مسیر قرار داشتند مواجه شد .
پس از رسیدن خاتمی و همراهان چند هزار نفری او به شاهچراغ ، خاتمی مورد استقبال مردمی قرار گرفت که برای زیارت به شاهچراغ رفته بودند . خاتمی ترجیح داد پس از پاسخ دادن به ابراز احساسات این مردم بدون ورود به شاهچراغ محل را ترک کند . حامیان خاتمی در شاهچراغ قبل از رسیدن خاتمی و بعد از رفتن خاتمی بر علیه فرماندار ، استاندار و دولت احمدی نژاد شعار می دادند . مردم در اعتراض به
فرماندار شیراز که او را عامل نیامدن خاتمی به شاهچراغ و همچنین عامل پاره شدن برنامه ریزی شده پوسترهای خاتمی در شیراز می دانستند ، شعار می دادند : ” عزیزی حیا کن ، شیراز را رها کن . فرماندار حیا کن ، شیراز را رها کن “.
خاتمی تا دقایقی دیگری در هتل پارس شیراز کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت

Advertisements
Published in: on March 5, 2009 at 4:10 pm  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2009/03/05/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%ae%d8%a7%d8%aa%d9%85%db%8c/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: