ناکامی خانوم مشاور فرماندار شیراز در بهم زدن جلسه خاتمی ماجرای خنده دار یاسوج

خبرها از شیراز ادامه دارد………

تلاش مشاور امور بانوان فرماندار شیراز برای به هم زدن سخنرانی خاتمی در جمع نخبگان نا کام ماند.
به گزارش خبرنگار اعزامی سلام به شیراز ، در واپسین دقایق سخنرانی خاتمی در جمع نخبگان استان فارس ، مشاور امور بانوان فرماندار شیراز از میان جمعیت بلند شد و گفت : آقای خاتمی اگر من پیش شما بیایم شما من را لمس نمی کنید ! این سخنان مشاور فرماندار با واکنش حاضرین در سالن مواجه شد و شرکت کنندگان در این مراسم پس از این اقدام شعار خاتمی حمایتت می کنیم را سر دادند و جلوی اغتشاش جلسه را گرفتند.
همچنین قبل از سخنان مشاور فرماندار شیراز فرد دیگری با اصرار در حین سخنان خاتمی با سخنانی که ظاهرا حمایت آمیز بود بحث دست دادن خاتمی با یکی از زنان خارجی را مطرح کرد که پیشتر توسط رسانه های اصولگرا مطرح شده بود و به نظر می رسد اصولگرایان با اینگونه کارها قصد به اغتشاش کشیدن سخنرانی های خاتمی را دارند

و خبر جالب دیگه از سخنرانی خاتمی در یاسوج

ابتکارات نوآورانه در تقابل با خاتمی
پراید می‌دهیم به استقبال خاتمی نروید!
یاری: استفاده از نوآورانه‌ترین ابتکارات ممکن از سوی برخی مقامات شهر یاسوج نیز نتوانست مانع استقبال گسترده و بی‌نظیر مردم این شهر از رئیس دولت اصلاحات شود.
به گزارش خبرنگار اعزامی یاری، درحالیکه مدت طولانی است که مراسم راهپیمایی عمومی در یاسوج صبح روزهای جمعه در این شهر برگزار می‌شود،‌ مسئولان محلی برای تحت‌الشعاع قرار دادن استقبال مردمی از خاتمی، این مراسم را به بعد از ظهر امروز موکول کردند و برای نخستین بار سه خودروی پراید را نیز به عنوان جایزه شرکت کنندگان در آن اعلام کردند!
اما تمام این ترفندها برای کاستن از میزان استقبال از خاتمی بی‌نتیجه ماند و اجتماع عظیم و پرشور مردم شهر یاسوج و دیگر شهرهای استان کهکیلویه و بویراحمد که از ساعت‌ها قبل برای استقبال از رئیس جمهور سابق کشورمان تجمع کرده بودند، این حربه‌ها را نقش بر آب کرد.
Advertisements
Published in: on March 6, 2009 at 11:14 am  Leave a Comment  

The URI to TrackBack this entry is: https://mrandishmand.wordpress.com/2009/03/06/%d9%86%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%85-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d8%a8/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: